KOKK (kuum köök) - töökoht asub Keilas
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673288

CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime KOKKA kuuma kööki.
Kui Sul on varasem töökogemus kokana või koka abina või vastav väljaõpe, oled töökas, positiivne ning huvitatud liitumisest meie kollektiiviga, siis võta ühendust!

Töökoht asub Keilas.
Tööaeg on vahetustega (pikk ja lühike nädal) 12h - vahetuse pikkus

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus

* Korrektsus ja puhtusearmastus

* Valmisolek meeskonnatööks

* Sõbralikkus ja abivalmidus

* Hea pingetaluvus

* Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

*12 tunniste vahetustega tööd

* Tasuta päevast toitlustamist

* Ettevõtte soodustusi

* Püsivat töösuhet

* Väljaõpet, firma spetsiifikale vastavalt

Ühendust võtame potentsiaalsete kandidaatidega!

Tööpakkumise number
#673288

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

Usin-TR OÜ tootevalikust leiab erinevaid salateid, toorsalateid, suupisteid, valmistoitu ja suurepäraseid pagari- ja kondiitritooteid.
Meie köögi teeb eriliseks fakt, et valmivatele toitudele ei lisata täiendavalt sünteetilisi säilitusaineid. Toidu valmistamiseks kasutame ainult parimat toorainet, sest valmistoote kvaliteet on meile äärmiselt oluline.
Kõik meie suurepärased toidud valmivad kodusel viisil meie oma töötajate usinate käte abil.

Vaata rohkem