Värsked tööpakkumised

Kokk Küprosele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124170

Tööpakkumise number

124170

Töö kirjeldus

Küprosel asuv restoran vajab kokka!

Kui soovid vaheldust, tahad end proovile panna ning tutvuda uue kultuuri ja põnevate inimestega, on see tööpakkumine sobiv just Sulle!

Nõudmised kandidaadile

- hea inglise keele oskus
- eelnev töökogemus kokana

Kasuks tuleb
- rahvusvahelise köögi tundmine

Ettevõte pakub

majutus
toitlustus
palk netos - £585 CYP (Küprose naela) kuus = 15795 EEK kuus
Tööaeg: 6 päeva nädalas, 8-10 tundi päevas
tööandja poolt lennukipiletid

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata INGLISE KEELNE CV!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. november 2007
Kuulutus sisestati:
17. september 2007

Staff Consulting OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalseid personalialaseid teenuseid. Meie koostööpartneriteks on tööandjad (peamiselt ärikliendid) ja tööotsijad nii Eestist kui ka välisriikidest. Pakume järgmiseid personaliotsingu teenused: värbamise täisteenus, eelvalik, konsultatsioon ja reklaamiteenus. Vaata kõiki meie tööpakkumisi meie kodulehelt www.staff.ee.