Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55325

Kokk (Küprosel)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

töökoht asub Küprosel
viietärni hotelli restoran
12-tunnine vahetus (06.00-18.00)

Ootused kandidaadile

  • hea rahvusvahelise köögi kogemus (kuum ja külm)
  • koka tunnistus
  • vähemalt 5aastane töökogemus
  • hea inglise keele oskus
  • väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • palk 19 000 kr kuus neto

Lisainfo

  • elamiskulu tasub töötaja
NB! Kandideerimiseks piisab kui saadate oma e-aadressi, nime ja telefoninumbri. Me saadame teile kandideerimisavalduse põhja.

Tööpakkumise number
#55325