Värsked tööpakkumised

KOKK (Kõue mõis)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376692

Tööpakkumise number

376692

Töö kirjeldus

Kiiresti toidusõprade lemmikuks kujunenud, põnevaid maitseelamusi pakkuv à la carte restoran otsib seoses suurenenud töömahuga oma meeskonda kokka

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui:
- sul on toitlustusalane eriharidus ja/või eelnev töökogemus kokana
- oled rõõmsameelne ja teed oma tööd südamega
- armastad täpsust ja oled tööülesannete täitmisel korrektne ning kohusetundlik
- sul on valmisolek tööks õhtuti ja nädalavahetustel

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt:
- toetavat ja sõbralikku meeskonda
- kaasaegseid töötingimusi ja inspireerivat keskkonda

Lisainfo

Lisaks CV-le palume kirjutada, miks soovite kandideerida (koos palgasooviga, neto)
cv(at)kau.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. mai 2015
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2015

Tallinnast 50 kilomeetrise autosõidu kaugusel asuv stiilne ja luksuslik Kõue mõis pakub oma külalistele täiuslikku vaheldust linnaelu askeldustest – olgu ajendiks mõisas toimuva kontserdi või teatrietenduse külastus, perepuhkus, romantiline väljasõit, töine seminar või pidulik koosviibimine.
Kõue mõisa á la carte restoran Kaheksa Jalga on 2013. ja 2014. aastal valitud Eesti 50 parema restorani hulka. Igal kuul vahetub eksootilistest maailma eripaigust pärit menüü, kuhu pea ükski Eesti restoran ei ole veel söandanud piiluda. Peakokk Hardi Nurmine eestvedamisel luuakse restoranis Kaheksa Jalga maailma maitsete ja kodumaise tooraine fusiooni.