Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437020

KOKK, KÖÖGIABILINE

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

NovoOne on toiduainete valmistamise ja pakendamisega tegelev ettevõte, kes otsib oma Jüris asuvasse meeskonda kokka- köögiabilist.

Ootused kandidaadile

Valdab eesti keelt suhtlustasandil;
Omab head pingetaluvust;
On aktiivne;
On positiivse ellusuhtumisega ja rõõmsameelne;

Ettevõte pakub

Täistööaeg, töö toimub vahetustes
Sõbralikku ja rõõmsameelset meeskonda;
Juhendamist ;
Võimalust olla aktiivne ning osaleda enda ning ettevõtte arendamises;
Toitlustust kohapeal;

Tööpakkumise number
#437020

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 625 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. september 2016
Kuulutus sisestati:
22. august 2016

NovoOne on toiduainete valmistamise ja pakendamisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem