Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434305

Kokk, klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kokale
Toidu valmistamine ja serveerimine.
Peolaudade ettevalmistamine, kauba tellimine ja vastu võtmine.
Töö toimub vahetustega.
klienditeenindajale
klientide vastuvõtmine, sõbralik ja kiire teenindamine, jookide valmistamine ja jookide ning toitude serveerimine, klientidega arveldamine

Ootused kandidaadile

kokale
Aus ja kohusetundlik
Aktiivne, algatus- ja arenemisvõimeline
Kiire ja väga hea pingetaluvusega
Vähemalt 18 aastat vana
Omad vastavat haridust ja eelnevat töökogemust
Valmisolek pikkadeks pingelisteks tööpäevadeks ja tööks pühade ajal
ausus ja kohusetundlikkus
eesti, inglise, vene, soome keele oskus (suhtlustasandil)
erialased kogemused
hea pingetaluvus
hea suhtlemisoskus
hea enesearendamis ja töötahe

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskonda, paindlikut töögraafikut
Tööd sõbralikus kollektiivis ja motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#434305

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2016
Kuulutus sisestati:
3. august 2016

Seoses uue gastropubi avanemisega ettevõte otsib enda meeskonda kokkasid ja klienditeenindajaid

Vaata rohkem