Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196372

Kokk-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

toidu valmistamine (võileivad, salatid, pitsad);
vitriinide täitmine ja korrashoid;
klientide teenindamine;

Ootused kandidaadile

kokaharidus ja varasem töökogemus kokana vähemalt 2 aastat;
eesti keele oskus heal tasemel;
vene ja inglise keele oskus suhtlustasemel;
iseseisvus, kohusetundlikkus;
puhtus, kiirus ja täpsus.

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi;
arenemisvõimalust rahvusvahelises organisatsioonis;
ettevõttepoolseid soodustusi.

Lisainfo

Töö on graafiku alusel, pikk ja lühike nädal;
Töökoht: Lennujaama kohvikud

Tööpakkumise number
#196372