Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167133

Kokk-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Salatite, pizzade, võileibade valmistamine vastavalt kliendi soovile.

Ootused kandidaadile

soovitavalt eelnev töökogemus kokana;
loov mõtlemine;
eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel;
sõbralikkus ja positiivsus;
hea suhtlemis- ja teenindusoskus.

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi;
huvitavat tööd ja arenemisvõimalust rahvusvahelises organisatsioonis;
ettevõttepoolseid soodustusi.

Lisainfo

Töökoht: Lennujaama kohvikud
Töö vahetustega: pikk ja lühike nädal.
Tööpäeva algus 8.00; tööpäeva lõpp 20.00

Tööpakkumise number
#167133

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2008

Fazer Eesti AS on asutatud 1993.a. ning kuulub rahvusvahelise kontserni OY Karl Fazer AB koosseisu. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda toitlustusteenust, pagaritooteid ja maiustusi, mis pakuvad kliendile lisaväärtust maitseelamuse, värskuse, tervislikkuse ja kõrgetasemelise teeninduse näol. Fazeri tegevusalade hulka kuulub kaks tegevusala: Fazer Amica ja Fazer Pagarid.

Vaata rohkem