Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671420

KOKK Rapla Gümnaasiumi Daily kööki

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Raplamaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 9. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 7. november 2020

Töö kirjeldus

-maitsva toidu valmistamine vastavalt menüüle ja retseptidele
-kauba tellimine ja ladustamine
-inventuuri läbiviimine
-klientide viisakas teenindamine puhvetis
-toidu serveerimine
-oma töökoha korrashoid
-müügiarvete sisestamine

Ootused kandidaadile

-koka haridus või eelnev töökogemus kokana
-hea eesti keele oskus
-arvuti kasutamise oskus vähemalt algtasemel
-kohusetunne
-hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

-peresõbralik tööaeg E-R
-L-P ja riigipühad vabad
-lisa tervisekindlustus või Sport-ID
-soodne omapere toitlustus
-ühisüritused

Tööpakkumise number
#671420

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2020
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2020

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS ligi 500 inimest ning pakume oma teenust ligi 90 erineval aadressil üle Eesti.

Vaata rohkem