Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514363

Kokk Juustukohvikus

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*juustul baseeruvate toitude valmistamine ja serveerimine
*köögi korrashoid
*toiduainete nõuetekohane säilitamine ja igapäevane kontroll

Ootused kandidaadile

*armastus toidu ja juustu vastu
*erialane haridus ja töökogemus
*soov pakkuda maitseelamusi
*kohusetundlikkus, ausus, koostööle avatus ja sõbralikkus
*hea pingetaluvus
*täpsus kellaaegadest kinnipidamisel
*puhtuse hoidmine köögis

Ettevõte pakub

*eneseteostuse võimalus
*sõbralik ja energiline meeskond
*kaasaegne ja meeldiv töökeskkond
*osalinetööaeg graafiku alusel
*konkurentsivõimeline töötasu
*ettevõtte soodustused

Tööpakkumise number
#514363

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2018

Juustukuningad OÜ on Eesti bränd, mis tegutseb Eestis, Lätis, Poolas, Ukrainas ja varsti ka Soomes. Viie tegutsemisaasta jooksul oleme saavutanud tuntuse ja hea nime tänu kvaliteetsetele toodetele ja suurepärasele teenindusele.
Juustukuningate äri areneb ja laieneb pidevalt. Oktoobris avasime Tallinna kesklinnas asuvas renoveeritud Nautica keskuses (end. Norde Centrum) esimese Juustukuningate juustukohviku (Juustukuningad Café OÜ) koos juustupoega.

Vaata rohkem