Värsked tööpakkumised

Kokk-juhataja (Veskimöldre lasteaed)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234831

Tööpakkumise number

234831

Töö kirjeldus

toidu valmistamine ja serveerimine lastele;
kauba tellimine ja aruandlus;
vajadusel nõude pesemine;
abitöölise töö korradamine;

Nõudmised kandidaadile

koka eriharidus;
soovitavalt eelnev töökogemus kokana lasteaias või koolis vähemalt 2-aastat;
eesti keele oskus;
kiirus, puhtus, kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja toredat töökollektiivi;
ettevõttepoolseid soodustusi ja arenemisvõimalusi.

Lisainfo

Töökoht: Veskimöldre lasteaed, Instituudi tee 151, Laagri, Saue vald, Harjumaa.
Tööaeg: esmaspeäevast reedeni kella 07.00 - 15,30

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2011
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2011

Fazer Food Services alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus. Hetkel töötab Fazer Food Services AS üle 400 inimese ning pakume oma teenust 52 erineval aadressil üle Eesti.