Värsked tööpakkumised

Kokk ja Köögi vahetuse vanem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 359924

Tööpakkumise number

359924

Firma nimi peidetud Kokk ja Köögi vahetuse vanem

Töö kirjeldus

• Toidu valmistamine vastavalt retseptuurile
• Köögi/oma töö organiseerimine ja köögi korrashoid
• Kauba tellimine ja vastuvõtt / vajadusel kaupade vastuvõtul abistamine

Nõudmised kandidaadile

• Omad erialast haridust ning eelnevat töökogemust
• Oled töös kohusetundlik, korrektne ja puhas; hindad meeskonnatööd
• Oled positiivse ellusuhtumisega

• Suurepärast võimalust töötada kaasaegsete töötingimustega ettevõttes
• Ettevõttesisest karjäärivõimalust
• Toredaid firmaüritusi

Lisainfo

• Töökoht Ülemiste või Kristiine Keskuses
• Tööatamine vahetustega graafiku alusel
• Töötasu 700- 900€ neto

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. november 2014
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 700 kuni 900 EUR kuus

BabyBack Ribs & BBQ - esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele. Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga.

Restorani silmapaistvas interjööris tõmbavad tähelepanu erksad neoonreklaamid, posterid ja fotod. Foonina kõlab Ameerika raadiojaamade muusika. Peamiseks tõmbenumbriks menüüs on tõelises puuküttega ahjus (!) valmiv liha, mida ei ole üheski teises restoranis võimalik proovida! Lisaks pakume erinevaid grill - roogasid, burgereid, suures valikus Ameerika pizzasid, salateid ja klassikalisi magustoite. Lastele on loodud eraldi menüü ja oma mugav mängunurk.