Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #648193

Kokk ja kelner

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd:

  • Koka töö restoranides ja hotellides
  • Kelneri ja ettekandja töö restoranides ja hotellides
  • Võimalik kandideerida paljudesse erineva tasemega restoranidesse või hotellidesse

Töökohad on Uusimaa, Helsinki, Espoo, Vantaa.

Nõudmised kandidaadile

  • Erialane haridus

  • Vähemalt kaheaastane töökogemus

  • Soome keele või inglise keele oskus suhtlustasandil

  • EU kodakondsus

  • Kasuks tuleb À la carte restorani töökogemus

  • Töötasu 12.50-15.00 € tunnis(bruto) sõltuvalt kvalifikatsioonist ja kogemustest
  • Vajadusel aitame elamispinna leidmisel (töötaja maksab ise)
  • Töölepingu sõlmib ja palka maksab Soome personalirendi firma.
  • Täiskoha või osaline tööaeg.

Töö algusaeg on juuni.

Lisainfo

Töövestlused toimuvad interneti vahendusel.
Lisainfo saamiseks kirjuta palun info(at)kkps.fi

Ühendust võtame sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#648193

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 12.5 - 15 €/tunnis
Kuulutus aegub:
27. mai 2020
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2020

CVKeskus.ee klient

K&K Personnel Services OÜ

K&K Personnel Services OÜ on personaalotsingu ja tööjõuvahendusega tegelev ettevõte.

Meie koostööpartnerid on Soome suurimad personaalirendi firmad. Otsime kokkasid ja kelnerid restoranidesse ja hotellidesse Helsinkisse, Espoosse ja Vantaale.

Töökuulutus ei aegu , ning kandeerida võivad ka kokad ja kelnerid kes elavad Soomes.

Vaata rohkem