Tööpakkumise number

629266

Töö kirjeldus

Pakume tööd:

  • Koka töö restoranides ja hotellides

  • Kelneri ja ettekandja töö restoranides ja hotellides

  • Võimalik kandideerida paljudesse erineva tasemega restoranidesse või
hotellidesse

Töökohad on suusakuurortides Lapimaal

Nõudmised kandidaadile

  • Erialane haridus

  • Vähemalt kaheaastane töökogemus

  • Soome keele või inglise keele oskus suhtlustasandil

  • EU kodakondsus

  • Kasuks tuleb À la carte restorani töökogemus

  • Töötasu 12.50-15.00 € tunnis(bruto) sõltuvalt kvalifikatsioonist ja
kogemustest
  • Vajadusel aitame elamispinna leidmisel (töötaja maksab ise)

  • Töölepingu sõlmib ja palka maksab Soome personalirendi firma.

  • Täiskoha või osaline tööaeg.

Lisainfo

Töövestlused Soomes asuvate kandidaatidega toimuvad Helsinkis
Töövestlused Eestis soome konsultandiga toimuvad 1 kord kuus Tallinnas.

Kandideerimiseks ning lisainfo saamiseks saada oma CV (inglise või soome keeles)

Kai Karrenberg
+358456009495(fin,eng,swe) 9:00-17:00
kai.karrenberg(at)kkps.fi

Kiira Uustal
+358406315111(est,rus,eng) 15:00-19:00
kiira.uustal(at)kkps.fi

Ühendust võtame sobivate kandidaatidega.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
27. november 2019
Brutopalk:
12.50 - 15.00 €/tunnis
Soovin kandideerida

Kokk ja ettekandja

K&K PERSONNEL SERVICES OÜ

K&K Personnel Services OÜ

K&K Personnel Services OÜ on personaalotsingu ja tööjõuvahendusega tegelev ettevõte.

Meie koostööpartnerid on Soome suurimad personaalirendi firmad. Otsime kokkasid ja kelnerid restoranidesse ja hotellidesse Helsinkisse, Espoosse ja Vantaale.

Töökuulutus ei aegu , ning kandeerida võivad ka kokad ja kelnerid kes elavad Soomes.

Avan ettevõtte profiili