2023-08-23 14:48:55

Kokk ja Abikokk

CVKeskus.ee klient
Alates 8 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda täiskohaga kokka/abikokka.La Dolce Vita restoran on tegutsenud Tartu kesklinnas juba 20 aastat ning kui soovid õppida tõelise Itaalia köögi saladusi ning selle fantastilisi maitseid ja aroome, siis see on koht sinu jaoks!Soovi korral saad õppida ka itaalia keelt, sest meiega töötab mitu itaallast ning tunned end nagu soojal vahemere maal.

Ootused kandidaadile

Kokk/abikokk peaks olema aktiivne, töökas, kohusetundlik ning õppimis- ja arenemisvõimeline.Hea stressitaluvus on kindlasti vajalik. Nõutav on ka vähene inglise keele oskus. Kohustuslik on eriharidus või eelnev töökogemus vähemalt 2 aastat.Ideaalse kandidaadi vanuse alampiir on 24 aastat.

Rõõmsat ja sõbralikku kollektiivi, võimalust töötada paindliku graafiku alusel ning tasuta toitlustust vahetuse ajal.Pakume konkurentsivõimelist ning motiveerivat töötasu.Töövahetused on järgmised:

09.00-17.00

17.00-23.00

09.00-23.00