Värsked tööpakkumised

Kokk (itaalia köök)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 203804

Tööpakkumise number

203804

Töö kirjeldus

armastus söögitegemise ehk oma töö vastu
hea kogemus itaalia köögiga
stabiilne kvaliteet söögitegemisele

Nõudmised kandidaadile

Kindlasti itaalia köögi kogemus või superhea käsi kokkamisel
Hea pingetaluvus
Ausust, täpsust, loomingulisust ja korrektsust, paindlikus tööaja suhtes
Positiivne ellusuhtumine ja koostöövalmidus
Tervisetõend ja toiduhügeenikoolitus
Stabiilne töötaja, kes ei jookse ringi erinevate töökohtade vahel

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd
palka vastavalt kokkuleppele

Lisainfo

CV koos palgasoovi ja fotoga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. september 2010
Kuulutus sisestati:
11. august 2010

Viimsi Peokeskus, restoran Savoy ja hotell Birgitta - asume Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones. Keskuses on hetkel avatudköögiga 60 kohaline a
la carte restoran "Savoy", 12 numbritoaga hotell "Birgitta", 1 suur peosaal ja saunakompleks. Pakume pulmade, juubelite, pidude, peiede ja konverentside
korraldamise teenust.
Seoses ümberkorraldusega avame maja ruumides itaalia restorani.
Vaata ka maja virtuaaltuuri (http://www.real24.ee/virtuaaltuur/peokeskus/peokeskus_peokeskus.html) meie kodulehel.