Värsked tööpakkumised

Kokk (itaalia köök)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192926

Tööpakkumise number

192926

Töö kirjeldus

koka tööülesanded:

1. armastus söögitegemise ehk oma töö vastu
2. kogemus itaalia köögiga
3. stabiilne kvaliteet söögitegemisele

Nõudmised kandidaadile

1. soov käivitada edukalt uus restoran koostöös peakokaga
2. kindlasti itaalia köögi kogemus või superhea käsi kokkamisel
3. Hea pingetaluvus
4. Ausust, täpsust, loomingulisust ja korrektsust, paindlikus tööaja suhtes
5. Positiivne ellusuhtumine ja koostöövalmidus
6 . tervisetõend ja toiduhügeenikoolitus
7. stabiilne töötaja, kes ei jookse ringi erinevate töökohtade vahel

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd
palka vastavalt kokkuleppele

Lisainfo

CV koos palgasoovi ja fotoga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
17. märts 2010
Brutopalk:
Alates 8500 kuni 11000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel vastavalt hetke palganumbritele turul

Viimsi Peokeskus, restoran Savoy ja hotell Birgitta - asume Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones. Keskuses on hetkel avatudköögiga 60 kohaline a
la carte restoran "Savoy", 12 numbritoaga hotell "Birgitta", 1 suur peosaal ja saunakompleks. Pakume pulmade, juubelite, pidude, peiede ja konverentside
korraldamise teenust.
Seoses ümberkorraldusega avame maja ruumides itaalia restorani.
Vaata ka maja virtuaaltuuri (http://www.real24.ee/virtuaaltuur/peokeskus/peokeskus_peokeskus.html) meie kodulehel.