Värsked tööpakkumised

Kokk (Iirimaale)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 68360

Tööpakkumise number

68360

Töö kirjeldus

Koostöös Iirimaa personaliotsingufirmaga pakume tööd Glendalough hotelli http://www.glendaloughhotel.ie/ Iirimaale, mis asub atraktiivses turismipiirkonnas -vt. http://www.wicklow.com/glendalough/ Dublinist ca 1 tunni bussisõidu kaugusele.

Tööülesanded:
Hotellikülalistele toidu valmistamine

Nõudmised kandidaadile

- hea inglise keele oskus
- tahe töötada Iirimaal
- hea suhtlemisoskus
- eelnevat kogemust toitlustusalal

Pakume võimalust töötada huvitavas piirkonnas Iirimaal, millest ainult 1 tunni sõidu kaugusele jääb Dublin. Bussiliiklus on 2 x päevas.
Tingimused:

39 hours per week
2 days off per week
260EUR per week for the first 2 months (this includes accommodation and food)
After 2 months if they are happy will bring it up to 320EUR per week

Lisainfo

Eestist saab kokku tööd 4 töötajat, kellest 2 on ettekandjad, 1 kokk ning 1 receptionist. Tööle peaks hakkama ca 15 juunil (võib ka varem)

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
25. mai 2006