Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197522

Kokk

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinul on suurepärane võimalus panna hotelli külalised rääkima Meresuu SPA & Hotel`i restoranist ja baaridest kui maitsenaudingute kohast.
Sinuga koos töötab kaasaegses köögis veel 15 positiivset ja tubli inimest, kellega koos on Sinul võimalus teha imesid...

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus kokana
* Positiivsus, oskus nautida oma tööd ja tahe teha külalisel tuju heaks.
* Tahe ennast arendada ja uues väljakutses proovile panna
* Teenindusvalmidus ja hea meeskonnatööoskus
* Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

* huvitavat, vastutusrikast ja mitmekesist tööd
* eneseteostamise võimalust
* kaasaegset ja stabiilset töökeskkonda
* sõbralikku meeskonda
* enesetäiendamise ja arendamise võimalusi
* motiveerivat palka

Tööpakkumise number
#197522
Kokk