Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344749

Kokk

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab erinevate suve-roogade valmistamine ja kaunisatmine.
Saad kaasa rääkida menüüde koostamises ja võid loovalt suhtuda kõike, mis puudutab köögi poolt.

Ootused kandidaadile

Oled eelnevalt töötanud kokana, või omad vastavat haridust.
Oskad olla toitude tegemises loov ja ei karda kasutada fantaasiat, et muuta toidud meeldejäävaks.

Pakume suurepärast võimalust töötada täiesti uues ja kõige mõnusamas kohas Narva-Jõesuus.
Täiesti uus terrass, köök, tehnika!
Saad tunda ennast vabalt oma töökeskkonnas ja teha seda, mis sulle meeldib.
Töökohta turistide paradiisis, kus on hea teenimise võimalus!!!

Lisainfo

Töö on hooajaline - juuni, juuli, august (kui ilma jätkub, siis ka pikemaks)

Tööpakkumise number
#344749

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2014
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

CVKeskus.ee klient

ARP Grupile kuulub mitmeid suveterrasse üle Eesti.

Täiesti uus La Terrasse & Lounge on Narva-Jõesuus peagi avatav ja ainulaadne väliterrass. Siia saavad inimesed tulla lõõgastuma, vesipiipu tõmbama, mõnusat muusikat kuulama ja väikest kokteili nautima.
La Terrasse & Lounge on ainuke omalaadne kohta Ida-Virumaal.
Meil on olemas 60 kohaline Lounge & kokteilide paradiis, mida siinmail nähtud ei ole!!!

Seoses hooaja ja Lounge avamisega oleme otsimas oma kolletiivi inimesi, kes tahaksid töötada mõnusas ja hubases kohas, nautida suve kokteilide ja hea muusika keskel, ning muidugi väga hästi teenida!!!

Vaata rohkem

Kokk