Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #814904

Kokk

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PÕHIÜLESANDED
2.1. valmistab tehnoloogiliselt õigesti ja menüüle vastava toidu lasteaia lastele ja
2.2. väljastab toidu õigeaegselt ja õiges koguses
2.3. käsitleb toidutooret ja toitu säästlikult
2.4. täidab enesekontrolli tegevusi
2.5. valmistab ette oma töökoha ja hoiab selle korras
2.6. kasutab ja puhastab köögiseadmeid ja töövahendeid ning hooldab neid vastavalt kasutus ja hooldusjuhendile igapäevaselt
2.7. kasutab õigeid ja asjakohaseid köögitöö tehnikaid ja külm- ja kuumtöötlemise võtteid
2.8. kasutab tööks sobivaid töövahendeid, masinaid ja seadmeid, arvestades ohutusnõudeid.
2.9. informeerib majandusjuhatajat või peakokka viivitamatult köögis ilmnenud puudustest.
2.10. täidab muid õigusaktidest tulenevaid ning majandusjuhatajalt ja tervishoiutöötajalt saadud ülesandeid.
2.11. kooskõlastab oma tegevuse peakokaga ja teise vahetuses töötava kokaga.

Ootused kandidaadile

Haridustase: kutseharidus keskharidusega

Keeleoskus: eesti keel - nõutud A2 - vähene

Muud nõuded: Erialane haridus

Vajalikud dokumendid: CV, muu ( koka haridust / kutset tõendav dokument)

Ettevõte pakub

Pühad ja nädalavahetused vabad.

Lisainfo

Haiguslehel viibiva töötaja asendamine

Tööpakkumise number
#814904
Kokk