Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363926

Tööpakkumise number

363926

Töö kirjeldus

Toidu valmistamine
Menüüde-, eripakkumiste, toidukalkulatsioonide koostamine, rakendamine, järgimine
Toidukaupade tellimine, vastuvõtmine ja kontroll
Köögi korrashoid
Tervisekaitse dokumentatsiooni korrashoid

Nõudmised kandidaadile

erialane haridus
eelnev töökogemus kokana
positiivne ellusuhtumine
töötahe
pingetaluvus

Ettevõte pakub

meeldivat kollektiivi
huvitavat ja vastutusrikast tööd

Asukoht:
Hiiumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2014

"Rannapaargu" on Kärdla rannas asuv kohvik/ööklubi kauni vaatega merele.
Pakume maitsvaid lõuna- ja õhtusööke. Kohvikus on 68 istekohta ja terrass. Meilt on võimalik tellida peolaudu ja gruppide toitlustamist ning teemasündmuste korraldust.

Meie juures on läbi viidud vastuvõtte, pidulikke õhtusööke, seminare, pulmi, peielaudu, sünnipäevi ja muid olulisi tähtpäevi.
"Rannapaargus" leiate kosutust nii kehale kui ka hingele.