Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #420682

Kokk

CVKeskus.ee klient
Hiiumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Hiiumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 28. aprill 2016
Kuulutus aegub:27. mai 2016

Töö kirjeldus

  • toidu valmistamine
  • menüüde koostamine ja pidev arendamine,
  • köögi meeskonnatöö organiseerimine,
  • toitlustustegevuse korraldamine.
Sobid meie hulka, kui:
  • naudid toiduvalmistamist ja Sulle meeldib valmistada maitsvaid roogasid
  • valdad köögiteemat läbi ja lõhki
  • tahad anda panuse kohaliku toidukultuuri arenguss

Ootused kandidaadile

  • erialast haridust ja/või töökogemust
  • head pingetaluvust
  • korrektsust ja vastutustundlikkust
  • oskust töötada iseseisvalt ja meeskonnas

Ettevõte pakub

  • tähtajatut töölepingut
  • huvitavat mitmekesist tööd
  • kaasaegset töökeskkonda
  • sulle sobivat töötasu

Tööpakkumise number
#420682

Asukoht:
Hiiumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. mai 2016
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2016

Mainegrupp OÜ on Hiiumaal toitlustus- ja majutusteenuseid osutav ettevõte, mis pakub laias valikus erinevaid turismi- ja vabaajateenuseid. Meie hotellides on kokku üle 70 toa ja restoranides istekohti vähemalt 2 korda niipalju.

Vaata rohkem

Kokk