Kokk (Hestia Hotel Europa)

HESTIA HOTEL EUROPA

Tööpakkumise number

592524

Hestia Hotel Europa Kokk (Hestia Hotel Europa)

Töö kirjeldus

Töö sisuks on kõrge kvaliteediga toidu valmistamine, et tagada kliendi rahulolu.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on kirg ja siiras huvi kokanduse vastu ning omad varasemat töökogemust kokana. Oled täpne, aus, lojaalne, paindlik, valmis töötama meeskonnas, aga samas oled oma töös iseseisev. Oled valmis töötama graafiku alusel ja alustama oma tööpäeva varajastel hommikutundidel.

Omalt poolt pakume väärilist ja motiveerivat töötasu, toetavat ja sõbralikku kollektiivi, stabiilset töökohta, arenguvõimalusi, kaasaegseid töötingimusi ning oma töötaja soodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. mai 2019
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2019
Soovin kandideerida

Hestia Hotel Europa on neljatärnihotell Tallinna kesklinnas. Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja ühte Lätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.

Avan ettevõtte profiili