Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522875

Kokk

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 9. märts 2018
Kuulutus aegub: 7. aprill 2018

Töö kirjeldus

A la carte toitude valmistamine vastavalt etteantud juhiste ja retseptide järgi
Grupitoitude valmistamine
Tooraine ettevalmistamine
Vajadusel kauba vastuvõtmine ning ladustamine vastavalt nõuetele
Töökoha ja töövahendite korrashoid
Sanitaar- ja ohutusnõuete järgimine

Ootused kandidaadile

Ausust ja kohusetundlikkust
Töötahet
Puhtust
Soovi töötada kokana
*Eelnev töökogemust tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja toetavat meeskonda
Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Konkurentsivõimelist töötasu
Vajadusel majutusvõimalusi
Abi transpordiga (Tallinn-Valkla-Tallinn suunal)
Tööd graafikualusel, perioodil mai - oktoober

Tööpakkumise number
#522875

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
9. märts 2018

Valkla Puhkekeskus asub Tallinnast 30 minutilise sõidu kaugusel, Kuusalu vallas, Valkla rannas.
Puhkekeskus sobib nii peredele puhkamiseks, ettevõtetele seminarideks ja firmaüritusteks, kui ka pulmade korraldamiseks ja juubelipidustusteks.
2016. a. maist avatud uuenduskuuri läbinud rannaresto on avara skandinaavia-stiilis sisekujunduse ja kauni merevaatega terrassiga hubane söögikoht kogu perele. Menüüs on värskest ja kohalikust toorainest valmistatud road ja kohapeal valminud küpsetised.

Vaata rohkem

Kokk