Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178507

Kokk

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Toidu valmistamine vastavalt kinnitatud menüüdele
2. Toitude kvaliteedi ja tehnoloogilise õigsuse eest vastutamine
3. Tehnoloogiliste protsesside ja uute menüüde väljatöötamisel osalemine
4. Peolaudade ettevalmistamine
5. Enesekontrolli nõuete täitmine
6. Kauba säilimise ja hoidmise eest vastutamine

Töö toimub graafiku kohaselt Saku mõisas (12 km Tallinnast)

Ootused kandidaadile

1. Kokandusalane haridus
2. Eelnev töökogemus analoogilisel tööl vähemalt 1 aasta
3. Hea pingetaluvus, kohusetunne, puhtusearmastus, täpsus ja korrektsus
4. Töötahe ning võime töötada kiiretel perioodidel
5. Eesti keele oskus
6. Kehtiv tervisetõend
7. Soovitav on isikliku transpordi olemasolu

Ettevõte pakub

1. Huvitavat ja vaheldusrikkast tööd
2. Häid töötingimusi
3. Tulemustasu vastavalt töötulemustele
4. Koolitusvõimalust
5. Sportimisvõimalusi asutuse kulul

Tööpakkumise number
#178507
Kokk