Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301227

Kokk

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kulinaartoodete ja salatite valmistamine, peolaudade valmistamine

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus, puhtus, hea pingetaluvus, korrektsus, loov suhtumine oma töösse, töötahe

kaasaegset töökeskkonda, palka vastavalt töötulemustele, võimalust töötada väikeses sõbralikus kollektiivis

Lisainfo

Kollektiiv on väike - vahetuses on korraga 5-6 inimest. Igapäevaselt valmistatav sortiment on lai - umbes 30 kulinaartoodet (kuumas köögis) või 30 salatit (külmas köögis). Lisanduvad peolauad vastavalt tellimustele.

Tööpakkumise number
#301227

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. märts 2013
Kuulutus sisestati:
11. märts 2013

OÜ Rocco on asutatud 1992.aastal. Meie põhitegevusalaks on kulinaartoodete valmistamine ja müük.

Vaata rohkem

Kokk