https://www.cvkeskus.ee/127549

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127549

Kokk

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toitude valmistamine koolilõunaks, pikapäevarühmade toitlustamiseks ja kooli puhvetisse.


Ootused kandidaadile

Ausus, puhtus., korraarmastus.
Koostöövõime, meeskonnatööoskus.
Austus ja lugupidamine koolipere vastu.
Eesti keele oskus suhtlemise tasandil.


Ettevõte pakub

Häid töötingimusi.
Meeldivat töökollektiivi.
Arengu- ja koolituvõimalusi.


Tööpakkumise number
#127549
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kokk
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!