Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153012

Kokk

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Maalilises kohas merekaldal olevas restoranis,sõbralikus ja töökas kollektiivis on võimalik tööd leida tublil kokal,kes tahab areneda ja kellele meeldib valmistada maitsvat toitu.Töö toimub vahetustega.Võimalik ka kohapeal ööbida.

Ootused kandidaadile

Vastavat haridust ja eelnevat töökogemust, töötahe, arenemisvõime, väga hea pingetaluvus, ausus, korrektsus

arenguvõimalusi, tööd sõbralikus kollektiivis, ööbimist kohapeal, kaasaegseid olme- ja töötingimusi

Tööpakkumise number
#153012

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
22. mai 2008

ViinistuKultuuri- ja Konverentsikeskus asub Harjumaal,Kuusalu vallas,Viinistu külas.Firmal on palju võimalusi igakülgseks arenguks.Suviti oleme teatrimeka lisaks aastaringsele tegevusele.Asume otse mere kaldal legendaarses kalurikülas.Vajame oma töökasse ja toredasse kollektiivi kokka.

Vaata rohkem

Kokk