Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378164

Kokk

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toidu valmistamine.

Ootused kandidaadile

Sobid meie meeskonda kui oskad valmistada lõunasööke ja tellitavaid roogasid, olema sõbralik ja sulanduma kollektiivi, kuna meil on olnud väga püsiv personal, kus kõik abistavad teineteist.

Kokale pakume kuupalka neto 525.-€ + preemia, mida oleme maksnud koguaeg, kuid summa oleneb tööst. Kokk on oma vahetuses köögis ise enda peremees ja uuendused on teretulnud

Tööpakkumise number
#378164

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 650 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. mai 2015
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2015

Hostel Caravan asub Jüri alevikus, Rae vallas kohe sissesõidul, tee ääres.

Vaata rohkem

Kokk