Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340780

Kokk

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi kalkulatsioonivõimelist kokka, kellel oleksid huvitavad ideed ning soov kaasa aidata firma edendamises.
Pakume omalt poolt mitmekesisit ning arenemisvõimelist tööd, kus anname vabad käed ning uued vahendid.
Terve aasta vältel korraldab meie firma huvitavaid väliüritusi, pidulikke pulmasid ning viisakad juubeleid, kus saab uus liige panna end proovile ning näidata
oma oskusi.
Töö on projektipõhine ning tasu kokkuleppel!
Suureks eelistuseks on, kui kandideerijal on isiklik auto ning autojuhiload, kuna tegevus toimub üldiselt väljaspool Tallinnat.
www.endlatalu.ee

Ootused kandidaadile

Kalkulatsioonivõimeline, lennukate ideedega, auto kasutamise võimalus, soov areneda.

Ettevõte pakub arenemisruumi, töötamist projektipõhiselt, võimalust käia huvitavatel väliüritustel, konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#340780

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. mai 2014
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Tallinnast vaid üürikese autosõidu kaugusel asub keset kaunist loodust ning rahu ja vaikust mõnus Endla Talu, kus kallitele külalistele pakutakse vahva peopaiga renti, konverentsisaali renti, majutusteenust ning ruumika sauna kasutamise võimalust. Endla talu üks suurimaid eeliseid on asjaolu, et privaatne ja rahulik koht asub Tallinna piirist vaid 14 km kaugusel, kus peod või üritused mööduvad vaid Sinu seltskonnaga ning kutsumata külalisteta.

Endla talu on valminud 2008. aasta suvel ning hoonete ehitusel on kasutatud vaid kvaliteetseid ja loodussõbralikke ehitusmaterjale. Maja katus on ehtsast roost, mis on korjatud Muhumaa randadest. Talu ehitusel on proovitud võimalikult täpselt jäljendada ehtsat eestimaist taluhoonet, et lisada Sinu koosviibimistele ajalooline ja põnev lisamõõde.

Vaata rohkem

Kokk