Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47115

Kokk

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kokad saavad tööd Laagri Maksimarketi kulinaariaköögis ( Pärnu mnt.558a, Laagri, Harjumaa ) ja Lasnamäe Maksimarketi kulinaariaköögis ( Peterburi tee 62a, Tallinn ).
Koka peamised tööülesanded on:
töö toiduainetega;
sortimendis ettenähtud toodangu valmistamine kogu tööpäeva jooksul;
toodangu valmistamine vastavalt retseptuurile.

Ootused kandidaadile

Kesk-eriharidus (kokk);
eelnev töökogemus kokana;
meeskonnatöövalmidus;
toiduhügieeninõuetest kinnipidamine;
soov töötada vahetusgraafiku alusel.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
kaasaegseid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#47115

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kokk