Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307781

Kokk

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tivoli Park alustas 1. mail oma üle-eestilist tuuri ning otsib nüüd oma rahvusvahelisse meeskonda ühte või kahte tublit kokka, kelle ülesandeks on valmistada hommiku-, lõuna- ning õhtusööki Tivoli Pargi enda väikses köögis. Ajavahemikus 01.05.2013-25.09.2013 külastab Tivoli Park paljusid Eesti suuremaid linnu ning koos tivoliga tuleb seda sama teha ka kokkadel.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus (eelistatult suurtes köökides)
  • ausus ja kohusetundlikkus
  • avatus ja sõbralikkus
  • eesti ja inglise keele oskus
  • valmisolek töötada graafiku alusel

Kasuks tuleb vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Elamist vastavas linnas
Toredat töökeskkonda
Toetavat ja sõbralikku meeskonda

Lisainfo

Töö toimub kõigil nädalapäevadel. Kui tööle hakkavad kaks kokka, on võimalik teha tööjaotus ja töötada kahe nädala kaupa, st kaks nädalat tööl, kaks vaba.

Tööpakkumise number
#307781

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 200 €/nädalas
Kuulutus aegub:
31. mai 2013
Kuulutus sisestati:
14. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
neto

Adicta Partners OÜ on Eesti ettevõte, mille põhitegevuseks on tööjõurent ja personaliotsing.

Vaata rohkem

Kokk