Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716261

Kokk / Chef

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restoran Oasise perekond otsib ägedat kokka, keda inspireerib vegan toidu valmistamine. Saad luua ime häid ja külluslikke roogasid ning panustada oma energiat Emakese Maa hoidmisele. Peamised tööülesanded on kvaliteetse toidu valmistamine vastavalt retseptuurile ja menüüle.

The Oasis restaurant family is looking for a fierce chef who is inspired by vegan cooking. You can create miraculously good and abundant dishes and contribute your energy to maintaining Mother Earth. The main tasks are to prepare quality food according to the recipe and menu.

Ootused kandidaadile

  • Oled taimetoitlane või omad suurt huvi veganluse vastu.
  • Pead lugu kvaliteetsest toiduelamusest.
  • Omad eelnevat kogemust kokanduse valdkonnas või soovid end arendada.
  • Oled kohusetundlik, avatud ja positiivse ellusuhtumisega.
  • Oskad inglise keelt suhtlustasandil.

  • You are a vegetarian or have a great interest in veganism.
  • You respect the quality of the food experience.
  • Have previous experience in the field of cooking or want to develop yourself.
  • You are conscientious, open, and positive about life.
  • Proficiency in English at a communicative leve

  • Võimalust muuta maailma paremaks kohaks liitudes vegan restorani maailmavaatega.
  • Põnevat tööd pidevalt arenevas ja kasvavas ettevõttes.
  • Sõbralikku ja abivalmis meeskonda.
  • Imeliselt maitsvat lõunasööki meie poolt.
  • Ühissündmusi.

  • The opportunity to make the world a better place by joining the worldview of a vegan restaurant.
  • Exciting work in a constantly developing and growing company.
  • Friendly and helpful team.
  • Wonderfully delicious lunch by us.
  • Joint events

Tööpakkumise number
#716261

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
21. august 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kokk / Chef