Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629507

KOKK (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle põhiülesandeks on korrapärane, kvaliteetne ja toidunormidest lähtuv toidu valmistamine; köögi abitööliste juhendamine ja tööülesannete jagamine.

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SIND KANDIDEERIMA KUI:

  • sinu eesti keele oskus on vähemalt A2 tasemel;
  • oled särasilmne ja aktiivne tegutseja ning puhtuse hoidmine köögis on sinu jaoks elementaarne;
  • armastad söögitegemist ning maitsva toidu valmistamine ei ole sinu jaoks midagi ülejõu käivat;
  • oled koostööaldis ning kohusetundlik;
  • sul on vähemalt keskharidus.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE :

  • vastutusrikast tööd pere- ja töötajasõbralikus asutuses;
  • mõnusat meeskonda, küünarnuki tunnet ja meeleolukaid ühisüritusi;
  • tööd graafiku alusel (pikk ja lühike nädal, 12 h vahetused 04.00-16.00);
  • töötasu alates 900 eurost (bruto);
  • vähemalt 35 päeva puhkust;
  • vajadusel tööandja poolset transporti tööle sõiduks;
  • suurepäraseid sportimisvõimalusi ja spordikulude hüvitamist.

Tööpakkumise number
#629507

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
27. november 2019

Tartu Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust ning korraldab kriminaalhooldust.

Vaata rohkem