Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140365

Kokk-administraator (kuum köök)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

igapäevase operatiivse töö korraldamine
vastutamine oma üksuse töötajate ja töö ees
klientide ja müügimajade nõustamine, pretensioonide lahendamine
toodangu väljastamine kauplustele
valmistoodangu ladustamise kontroll

Ootused kandidaadile

abivalmidus
ausus ja kohusetundlikkus
täpsus
vastava hariduse olemasolu

Ettevõte pakub

huvitavat tööd Eesti suurimas ja moodsamas köögis
põhipalka + tulemustasu ning jõulupreemiat
sõbralikku tööõhkkonda ja toetavat kollektiivi
lustakaid ühisüritusi

Lisainfo

Selveri Köök asub Lasnamäel Taevakivi tänaval.

Tööpakkumise number
#140365

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2008

Selver on Eesti ja Läti linnades tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri ketti kuulub 24 kauplust. Selver annab tööd ligi 2400 inimesele kogu Eestis. Selveril on oma Köök, mis valmistab maitsvaid valmistoite.
Selveri Köök vajab Lasnamäel asuvasse Kööki kuumaköögi KOKK-ADMINISTRAATORIT

Vaata rohkem