Kokk / abikokk
Tööpakkumise number #709770

Kohvik Pierre
Tartu, Tartumaa

Töö kirjeldus

  • Töö kokkade meeskonnas

  • Toodete valmistamine vastavalt retseptuurile ja tellimustele

  • Töökorralduse ja enesekontrolli järgimine

  • Oma töö iseseisev planeerimine

  • Töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Soov teha karjääri kokana

  • Haritus koka erialal ja kutsetunnistus

  • Töökogemus vähemalt 3a

  • positiivne ellusuhtumine

  • hea kulinaarse tempo talumise võime

Ettevõte pakub

  • Meeldiv kollektiiv

  • Enesetäiendus Sinu soovi järgi

  • Väljakutsed

  • Stabiilne ja turvaline leping ning tasu

Tööpakkumise number
#709770