Värsked tööpakkumised

Kokk - abikokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 426644

Tööpakkumise number

426644

Töö kirjeldus

Pakume tööd noorele töökale kokale ja abikokale kellel on ametikoha täitmiseks eelnev töökogemus. Sul peab olema hea tunnetus maitseid tasakaalustada ning toite presenteerida lihtsal ja atraktiivsel moel. Oled eeskujulik hea meeskonna liige ning sul on soov areneda.

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev töökogemus ja oled kiire
  • hea eesti keele oskus
  • hea pingetaluvus
  • kohusetundlikkus, täpsus ja ausus
  • hea suhtlemisoskus
  • hea meeskonna liige
  • soov õppida ja areneda

Ettevõte pakub

  • konkureeriv töötasu
  • puhas ja korralik töökeskkond
  • väga meeldiv ja nooruslik kollektiiv
  • ettevõttesiseseid arenguvõimalused

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2016

Lucca on 80 kohaline Itaalia pererestoran. Oleme ’50 Parima Restorani’ edetabelis ja kahekordsed Hõbelusika Gastronoomiaauhinda võitjad ‘Parima Pererestorani’ kategoorias. Asume 15 minutilise sõidu kaugusel kesklinnast ja 5 minuti kaugusel Rocca al Mare Kaubanduskeskusest. Lucca juurde pääseb mugavalt ühistranspordiga. Otsime oma meeskonda professionaalseid, töökaid, positiivseid ja teotahtelisi noori.