Värsked tööpakkumised

Kokillvalumeister - stantsija Soome

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 147662

Tööpakkumise number

147662

Töö kirjeldus

Staff Consulting OÜ kliendiks on Soomes, Tamperes asuv ettevõte nimega "Scan - Cast OY" (http://www.scan-cast.fi), kes on spetsialiseerunud alumiiniumtoodete valmistamisele (tooted mõeldud eelkõige mööblivalmistajate jaoks)
Ettevõte otsib enda meeskonda kokillvalumeistrit - stantsijat, kelle põhilisteks tööülesanneteks on mööblidetailide kokilli- ja survevalamine alumiiniumist (kergmetallist), sulatamistööd ja muud metalliala tööd!

Nõudmised kandidaadile

- Vanus vähemalt 25 eluaastat;
- Vähemalt 3 aastane töökogemus samal alal;
- Soome keele oskus (suuline suhtlus + lugemine) + erialaste terminite tundmine;
- Tahtmine teha füüsilist tööd;
- Vastutustundlikkus;
- Initsiatiivikus.

Ettevõte pakub

Tööaeg 5 päeva nädalas, 8 tundi päevas
Tööleping sõlmitakse määramata ajaks
Katseaeg 4 kuud
Esialgne majutuskoht

Lisainfo

CV palume saata nii EESTI kui SOOME keeles!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
8. august 2008
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 10.5 EUR tunnis

Staff Consulting OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalseid personalialaseid teenuseid. Meie koostööpartneriteks on tööandjad (peamiselt ärikliendid) ja tööotsijad nii Eestist kui ka välisriikidest. Pakume järgmiseid personaliotsingu teenused: värbamise täisteenus, eelvalik, konsultatsioon ja reklaamiteenus. Vaata kõiki meie tööpakkumisi meie kodulehelt www.staff.ee.