Värsked tööpakkumised

Kokad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 44846

Tööpakkumise number

44846

Töö kirjeldus

Erinevad pubid ja restoranid üle kogu Suurbritannia vajavad erineva taseme KOKKI, PEAKOKKI ja KONDIITREID:

HEAD CHEFS
SOUS CHEFS
SENIOR SOUS CHEFS
CHEF DE PARTIE
COMMIS CHEFS
DEMI CHEFS
PASTRY CHEFS
GRILL CHEFS
BREAKFAST CHEFS
BANQUETING CHEFS

Nõudmised kandidaadile

  • Vanus alates 20
  • Koka diplom
  • Inglise keel vähemalt algtasemel
  • Suurepärane suhtlemisoskus
  • Väga hea töö kvaliteet
  • Hea pingetaluvus

Abel Staff pakub lepinguid vastavalt Teie kogemustele ja oskustele.

  • Väga hea palk ja majutustingimused
  • Võimalused areneda ja firma sees edasi liikuda
  • Väljaõpe ja koolitus
  • Alaline toetus ja abi

See on erakordne võimalus headele kokkadele töötada Suurbritannia tipphotellides ja -restoranides. Enamasti teevad kokad pikki tunde.

Abel Staff is on professionaalne firma, me ei luba kandidaatidele olematuid töökohti. Kõik töökohad on ehtsad. Töötame rahvusvahelisel tööturul rangelt kvaliteedi standardeid järgides.

Lisainfo

Esimene samm on Teie registreerimine Abel Staffis ning selleks vajame järgnevat:

  • Teie CV inglise keeles, mis sisaldab täielikku teenistuskäiku;
  • Arstitõend perearstilt, mis kinnitab, et olete terve töötamaks Suurbritannias;
  • Politseitõend ehk väljavõte karistusregistrist, mis tõendab, et Teil pole kriminaalkaristusi või selgitab, mis need on;
  • 2 soovituskirja praeguselt/endistelt tööandjatelt. Kui sellega on probleeme, palun andke meile teada;
  • Passipilt;
  • Pass või ID-kaart;
  • Soovitud tööga seostuvad diplomid, sertifikaadid, juhiluba (kui on).

  • Tööandjate poolt välja valitud kandidaatidele tehakse intervjuu Abel Staffi Tallinna kontoris juba nädala jooksul peale meiega kontakteerumist, et saaks võimalikult ruttu Suurbritanniasse tööle asuda.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2005
Kuulutus sisestati:
4. mai 2005
Brutopalk:
Alates 25000 kuni 50000 EEK kuus

Abel Staff Ltd is a UK employment company, specialising within all sectors of the UK Recruitment Industry. The founders have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers. Abel Staff source candidates from the new EU Accession States comprising; Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary & Slovenia on behalf of their many UK clients.