https://www.cvkeskus.ee/199032

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199032

Kokad

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kokkadele erinevates toitlustusettevõtetes/restoranides Soomes. Peamiselt töö Helsingi piirkonnas. Hetkel pakkuda tööd ka Keraval ja Hyvinkääl.
Ootame kogenud kokkade CV-d ja ka vähese kogemusega asjalike kokkade CV-d.


Ootused kandidaadile

Töökogemus, suhtlemisoskus soome keeles( sobib ka kui on arusaamine soome keelest ja hea inglise keele oskus), hea kohanemisvõime


Ettevõte pakub

arenguvõimalust, huvitavat kogemust, konkurentsivõimelist palka


Tööpakkumise number
#199032
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kokad
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!