Kokad ja kelnerid Soome
Tööpakkumise number #735560
Veebipõhine värbamine

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

- koka töö restoranides ja hotellides
- kelneri ja ettekandja töö restoranides ja hotellides
- töökohad on Helsingis ja hooajaks Lapimaal
- võimalik kandideerida paljudesse erineva tasemega restoranidesse või hotellidesse

Ootused kandidaadile

- erialane haridus
- vähemalt kaheaastane töökogemus
- kasuks tuleb a la carte restorani töökogemus
- soome keele oskus suhtlustasandil kelneritele
- CV palun soome või inglise keeles

- palka 12.50-15.00 € tunnis sõltuvalt kvalifikatsioonist ja kogemustest
- vajadusel elamispinna leidmisel aidatakse, ise peab maksma
- töövestlused Soomes asuvate kandidaatidega toimuvad Helsingis
- töövestlused soome konsultandiga toimuvad kord kuus Tallinnas

Lisainfo

CV palun saata soome või inglise keeles. Ühendust võtame sobivate kandidaatidega. Töölepingu sõlmib ja palka maksab Soome personalirendi firma. Soomes elavate kandidaatidega on töövestlused Helsinkis.Järgmised töövestlused Tallinnas toimuvad 23.ja 24.jaanuaril.

Tööpakkumise number
#735560

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 15 - 16 €/tunnis
Kuulutus aegub:
6. november 2021
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2021
Kokad ja kelnerid Soome Kokad ja kelnerid Soome

Trickster OÜ

Trickster OÜ on personaliotsingu ja tööjõuvahendusega tegelev ettevõte.

Meie koostööpartnerid on Soome suurimad personalirendi firmad. Otsime kokkasid ja kelnereid restoranidesse ja hotellidesse Helsinkisse.Töökuulutus ei aegu. Võivad kandideerida ka Soomes elavad kokad ja kelnerid.

Vaata rohkem