KOKAD ja ETTEKANDJAD SOOME

ASTRASTAR OÜ

Tööpakkumise number

627539

Töö kirjeldus

Pakume pidevalt tööd Soomes kokkadele ja klienditeenindajatele.
Töökohad on üle Soome erinevates hotellides ja restoranides.
Sobivate kandidaatidega sõlmitakse Soome leping ning tasu ja tööaeg on vastavalt Soome kollektiivlepingule, alates 12 eurot tunnis.

Nõudmised kandidaadile

Varasemat töökogemust soovitud ametikohal.
Eest kondakondsust.
Vähemalt Inglise keele oskust, Soome keele oskus annab lisaeelise.
Soovi ja võimalust minna pikemaks ajaks Soome tööle

Ettevõte pakub

Pakume täistööajaga pikaajalist tööd.
Soome töölepingut ja tasu vastavalt kollektiivlepingule.
Aitame majutuse leidmisel.

Lisainformatsioon telefonil 5088852 või vaino.talli (ät) astrastar.ee

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
14. november 2019
Brutopalk:
Alates 12.00 €/tunnis
Soovin kandideerida

Astrastar OÜ (endine VMP GROUP) on Eesti päritolu personaliteenuseid pakkuv ettevõte.
Meie peamised teenused on personaliotsing, personalirent ning erinevad allhakneteenused.
Meie kontorid on Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Avan ettevõtte profiili