Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71097

Kokad (Iirimaale)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koostöös Iirimaa personaliotsingufirmaga pakume tööd Glendalough hotelli peakokale, kondiitrikokale, kastmekokale, peokokale. http://www.glendaloughhotel.ie/ Iirimaale, mis asub atraktiivses turismipiirkonnas -vt. http://www.wicklow.com/glendalough/ Dublinist ca 1 tunni bussisõidu kaugusele.

Tööülesanded:
Hotellikülalistele toidu valmistamine

Ootused kandidaadile

- hea inglise keele oskus
- tahe töötada Iirimaal
- hea suhtlemisoskus
- eelnevat kogemust toitlustusalal

Pakume võimalust töötada huvitavas piirkonnas Iirimaal, millest ainult 1 tunni sõidu kaugusele jääb Dublin. Bussiliiklus on 2 x päevas.
Tingimused:

- 39 hours per week
- 2 days off per week
- 260EUR per week for the first 2 months (this includes accommodation and food)
- After 2 months if they are happy will bring it up to 320EUR per week

Tööpakkumise number
#71097