Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #92029

Kokaabi

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toidu valmistamiseks vajalike eeltööde tegemine
  • koka abistamine toidu valmistamisel
  • toidu serveerimine
  • peo- ja kohvilaudade ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • korrektsus, täpsus ja ausus tööülesannete täitmisel
  • eesti keele oskus heal tasemel
  • erialane väljaõpe ja/või töökogemus
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
  • positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • toredat kollektiivi
  • kaasaegset töökeskkonda
  • stabiilset töökohta

Tööpakkumise number
#92029

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2007

Tehvandi Spordikeskuses pakutavad põhiteenused on sportlastele ja harrastajatele aastaringsete treeninguvõimaluste pakkumine, tipptasemel ja rahvaspordiürituste korraldamine, erinevate vaba aja veetmise võimaluste pakkumine, majutus ja toitlustus.

Vaata rohkem

Kokaabi