Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #633655

Kokaabi

Firma nimi peidetud
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Buffet laual toitude väljapanek ja väljapaneku korrektsuse tagamine toidukordade ajal. Salatite ettevalmistamine.
Köögi nõude pesu( töö nõudepesumasinaga).

Nõudmised kandidaadile

- hea suhtlemisoskus, rõõmsameelsus ning aktiivsus;
- kohusetunne, usaldusväärsus ja paindlikkus

Ettevõte pakub

- vastutusrikast tööd sõbralikus meeskonnas;
- väljaõpe kohapeal
- tööd graafiku alusel
- stabiilset aastaringset töötasu;
- lisatasud, ettevõtte sisesed soodustused

Tööpakkumise number
#633655

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2020

AS Taastusravikeskus Viiking on tegutsenud alates aastast 1993. Põhitegevuseks on taastusraviteenuste müük., Lisaks pakume hotelli- , lõõgastus- ja seminariteenuseid.
Juulis 2015 avame uue vee- ja saunakeskuse "VIIKING SAAGA". Seoses ettevõtte laienemisega otsime väljakutsetele avatud ja aktiivset inimest, kes sooviks liituda meie meeskonnaga.

Vaata rohkem