Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301279

Kojukande korraldaja (asenduskoht)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Express Posti kojukande korraldaja tööülesanneteks on lehekandjate töö korraldamine ja kontrollimine. Kojukande korraldaja juhendab, õpetab välja ja abistab lehekandjaid. Vajadusel asendab lehekandjaid (teeb lehekandja tööd) ja lahendab operatiivselt klientide probleeme. Tööpäeva esimene pool toimub autoga ringi liikudes.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on tahe õppida ja oled initsiatiivikas
  • Oled energiline, hakkaja ja julge suhtleja
  • Sa ei pelga varast ärkamist, sest tööpäev algab juba 3:30 varahommikul
  • Talud hästi pinget ja oled hea organiseerimisvõimega
  • Valdad hästi eesti keelt nii kõnes kui kirjas ja suhtled ka vene keeles
  • Oled sinasõber arvutiga ja oskad kasutada MS Office programme ja MS Outlook´i
  • Omad juhiluba ja Sul on võimalus kasutada igapäevaselt isiklikku sõiduautot töösõitudeks

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • Lisaks heale põhipalgale võimalust teenida kvartaalset tulemustasu
  • Väljaõpet ja täiendkoolitusi
  • Auto- ja kütusekompensatsiooni

Lisainfo

Tegemist on täistööajaga graafiku alusel, töö algab E-L 3:30 varahommikul ja lõpeb 12:00.

Tööpakkumise number
#301279

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2013
Kuulutus sisestati:
11. märts 2013

on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise ja varahommikuse kojukandega. Meie kliendid on kõik Eesti suurimad ajalehed ja ajakirjad.

Vaata rohkem