Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #214337

KOJAMEES

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Maardu, Vana-Narva mnt 30/1 territooriumile KOJAMEEST, kelle ülesandeks on territooriumi lumest puhastamine ja vajadusel jää raiumine. Töö on tähtajaline kuni 1. märtsini 2011 ja 52. nädal on palgata puhkus.

Ootused kandidaadile

Töö eeldab väga head füüsilist vormi.

Tööaeg: 8 tundi päevas tööpäeviti 8-16.30; võimalik ka alustada natuke varem või hiljem
Töötasu 4350 krooni kuus.

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1. CV saata läbi CV-keskuse või aadressile personal(ät)favor.ee

Kandideerida saab ainult CV saatmisega!

Tööpakkumise number
#214337

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 4350 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2010

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 150 inimese. Meie tootmine asub 2001. ja 2006.a. ehitatud kaasaegsetes tootmishoonetes.

Vaata rohkem

KOJAMEES