Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #504839

Köiteseadme operaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 2. november 2017
Kuulutus aegub:30. november 2017

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi köitemasina operaatorit, kelle tööülesanneteks on köiteliini seadistamine, jälgimine, kontroll, hooldus ja remont sh brigaadi juhtimine.

Ootused kandidaadile

tehnikaalast haridust
eesti keele oskust
täpsust, tehnilist taiplikkust ja töökust
eelnevat töökogemust tootmisettevõttes
valmisolekut vahetustega tööks sh öötöö

Ettevõte pakub

väljaõpet kohapeal
võimalust töötada suures ja edukas trükikojas
stabiilset tööd, põhitöötasu ja tulemustasu
kõiki vajalikke töövahendeid

Lisainfo

Vahetused on 8 tundi või 12 tundi sõltuvalt seadmest. (sh öised vahetused)

Tööpakkumise number
#504839

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. november 2017
Kuulutus sisestati:
2. november 2017

AS Printall trükikoda kuulub Ekspress Gruppi. Ekspress Grupp on noteeritud
Tallinna Börsil. Klientideks on paljud kirjastajad Eestist,
Venemaalt, Baltikumist, Skandinaaviast ja ka mujalt
Euroopast. Toodangu hulka kuuluvad näiteks Eesti Ekspress, Eesti
Päevaleht, Eesti Naine, Anne & Stiil jpt.

AS Printall asub Tallinnas - Tala 4

Vaata rohkem