Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636308

Kohviseadmete moodulite hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 20. jaanuar 2020
Kuulutus aegub: 2. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Pakume kohvilahendusi restoranidele, kohvikutele, hotellidele, kontoritele ja teenindusjaamadele üle Eesti.
Moodulite hooldustehniku ülesandeks on kohviseadmete moodulite hooldus ja remont Tallinna või Tartu kontoris.
Kuulud 15 liikmelisse meeskonda, sinu kasutuses on mobiiltelefon ja tahvelarvuti, töökeeleks on eesti keel, igapäevatöös on vaja järgida inglisekeelseid juhendeid. Tööaeg on täistööaeg.

Ootused kandidaadile

Suurepärasel kandidaadil on tehniline haridus või huvi tehnika vastu; ta hindab korda, mida on vaja nii moodulite hoolduse kui töölehtede täitmise juures; ta tunneb ennast mugavalt igapäevaselt sarnaseid ülesandeid täites. Kasuks tuleb kogemus sarnases valdkonnas ja B-kategooria juhiload.

Meil on kaasaegne ja pidevalt arenev töökeskkond, huvitav töö, võimalused õppida ja areneda. Korraldame ühisüritusi, degusteerime parimaid maitseid, pakume spordikompensatsiooni ja tunnustame staažikaid.

Tööpakkumise number
#636308

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2020

Pauligi Group on Soome juurtega pereettevõte, kes innustab maitsma maailma maitseid – Explore Great Taste – on meie olemise mõte. Me kasvame valitud turgudel Euroopas, kus meie eesmärk on olla maitseainete, maailmaköögi ja kohvivaldkonna eestvedaja. Me väärtustame kompromissitut kvaliteeti, jätkusuutlikku tööviisi ja pikaajalist pühendumist tulutoovale äritegevusele. Meie töökultuur on põhjamaine ja töösuhted stabiilsed.

Vaata rohkem